۱ مهر ۱۳۹۷

پیام تسلیت مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی در پی حادثه تروریستی اهواز

حادثه تروریستی در جریان رژه نیروهای مسلح در اهواز بار دیگر چهره سیاه استکبار و نوکران آن را نمایان ساخت. بی‌شک خون پاک و مطهر این شهیدان شجره طیبه انقلاب اسلامی مارا که در این چهل سال با خون همین شهیدان آبیاری شد، محکم تر و مقاوم تر خواهد نمود. این حادثه بشارت ضعف و زبونی این افراد تروریست و اربابان آنها در رأس آمریکا و صهیونیست و بعضی از حکام دست نشانده منطقه‌ای آن‌ها بود.

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه تروریستی در جریان رژه نیروهای مسلح در اهواز بار دیگر چهره سیاه استکبار و نوکران آن را نمایان ساخت. بی‌شک خون پاک و مطهر این شهیدان شجره طیبه انقلاب اسلامی مارا که در این چهل سال با خون همین شهیدان آبیاری شد، محکم تر و مقاوم تر خواهد نمود.

این حادثه بشارت ضعف و زبونی این افراد تروریست و اربابان آنها در رأس آمریکا و صهیونیست و بعضی از حکام دست نشانده منطقه‌ای آن‌ها بود.

اقتدار نیروهای مسلح و قدرت موشکی و دفاعی ما که به همت سپاه و ارتش صورت گرفت، خواب آن‌ها را آشفته کرد، تا جایی که دست به این عمل کور زدند و مردم بی دفاع را به خاک و خون کشیدند.

اما دشمن بداند این نظام و انقلاب به پشتوانه ملت شهید پرور و رهبری حکیمانه آیت الله خامنه ای و تحت توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه محکم تر از قبل، از آرمان های امام راحل و شهدا دفاع خواهد نمود و دست هر متجاوزی را با عنایت خداوند متعال قطع خواهد کرد.

اینجانب ضمن محکوم کردن این جنایت هولناک شهادت این عزیزان را به همه ملت ایران و اهالی شهید پرور خوزستان که همیشه خصوصاً در دوران دفاع مقدس امتحان خود را با سرفرازی پس دادن و به خانواده های شهدا این حادثه تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال محشور شدن این عزیزان با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران گرامش مسئلت می‌کنم.


حسین نوری همدانی

یکم مهر ماه ۱۳۹۷

577 مرتبه بازدید
© 2010 کليه حقوق اين سايت محفوظ است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.