۲۸ مهر ۱۳۹۷

دیدار جمعی از طلاب و روحانيون بسیجی سراسر کشور با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمي نوری همدانی مدظله العالي

رژیم صهیونیستی و عربستان فتنه های منطقه هستند و در رأس همه آن‌ها آمریکا می‌باشد حضرت آيت الله العظمي نوري همداني: اسرائیل و عربستان فتنه هستند و آمریکا از فتنه حمایت می‌کند و رئیس فتنه‌ها است، جبهه حق سوریه،عراق، ایران، لبنان و ملت‌های اسلامی هستند که در برابر استکبار مقاومت می‌کنند.

 به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آیت الله العظمي نوری همدانی مدظله العالي ظهر امروز ايشان در دیدار با جمعی از طلاب و روحانيون بسیجی سراسر کشور که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند: در آخرالزمان 65 فتنه ایجاد می‌شود که نگرانی و دغدغه پیامبر (ص) شناسایی این فتنه‌ها بود، باید با فهم و درک و شعور به مقابله با فتنه‌ها پرداخت.

ايشان تصریح کردند: انسان باید در برابر فتنه‌های آخرالزمان آگاه باشد و ابتدا فتنه‌ها را بشناسد و مراقب باشد تا دچار فتنه‌ نشود تا سعادت مند و عاقبت به خیر شود.

وی با بیان اینکه در دنیای کنونی همه جنجال ها و مشکلات به دلیل فتنه‌ها است،ادامه داد: اسرائیل و عربستان فتنه هستند و آمریکا از فتنه حمایت می‌کند و رئیس فتنه‌ها است، جبهه حق سوریه و عراق و ایران و لبنان و ملت‌های اسلامی هستند که در برابر استکبار مقاومت می‌کنند.

مرجع تقلید شیعیان بیان کردند: امام خمینی (ره) به خوبی فتنه‌ها را شناساند و ملت های اسلامی را آگاه و بیدار کرد، یکی از آثار و برکات انقلاب اسلامی شناسایی فتنه‌ها بود.

حضرت آیت الله العظمي نوری همدانی با تاکید بر لزوم تبعیت از آیات الهی افزودند:300 آیه در قرآن کریم مسلمانان را به تدبر و تفکر و عقل فرا می‌خواند، باید فتنه‌ها و جریان‌هایی که فتنه انگیز است را باید شناخت.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به حدیثی از امیرالمؤمنین (ع) بیان کرد: هوا و هوس‌ها زمینه ایجاد فتنه است و انسان به جای اینکه از دستورات الهی تبعیت کند تحت امر هوا و هوس می‌شود.

استاد برجسته دروس خارج فقه حوزه علمیه با اشاره به اهمیت شناخت حق از باطل عنوان کردند: اگر حق خالص به مردم گفته شود بر کسی مخفی نمی‌ماند چون حق بی پرده نشان داده شده است و کسی که بخواهد فتنه ایجاد کند حق و باطل را با یکدیگر مخلوط می‌کند.

483 مرتبه بازدید
© 2010 کليه حقوق اين سايت محفوظ است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.