۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

آمريكا از هر زمان ديگري درمانده ترشده است

حضرت آيت الله العظمي نوري همداني: توكل به خدا و خودباوري مسولان و وحدت مردم و نظام و تبعيت از رهبري بدون شك عامل شكست دشمن و مستحكم تر شدن انقلاب است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر حضرت آيت الله العظمي نوري همداني مدظله العالي، ايشان در ديدار عده اي از گروه هاي تبليغي مازندران فرمودند: انقلاب اسلامي تا به امروز از خطرات فراواني عبور كرده و بدون شك با توكل به خدا و تبعيت از رهبري و وحدت مردم و خودباوري مسوولان مشكلات حل خواهد شد.

معظم له وضعيت فعلي آمريكا و نوكران منطقه اي آن را رو به افول دانسته و افزودند: امروز تمام قدرت آمريكا به ميدان آمد تا ملت ايران را شكست دهد ولي با عنايت خداوند اين آرزو را به گور خواهد برد.

ايشان ضمن اشاره به غناي فرهنگي و تمدني ايران فرمودند: مشكل دشمن اين است كه ملت كهن و با سابقه و متدين ايران را نشناخته است؛ دشمن نمي داند مردم ما با معنويت پيشرفت كرده است.

وي در ادامه گفتند: دشمن بداند در راس اين نظام يك رهبر مقتدر و شجاع كه با معنويت و توكل و توسل تا به امروز توانسته است تمام نقشه هاي آنها را پيش بيني كند و آنها را شكست دهد.

حضرت آيت الله العظمي نوري همداني گفتند: مسوولان نيز به گوش باشند و از نظرات رهبري تبعيت كنند؛ اين را بفهمند هركجا به نظرات ايشان كم توجهي شد ضرر كرديم.

مرجع تقليد شيعيان در پايان اين ديدار گره زدن همه مشكلات را به تحريم غلط دانسته و افزودند: با مديريت و نظارت و همچنين مصرف صحيح مي توان بخش قابل توجهي از مشكلات را حل كرد.

216 مرتبه بازدید
© 2010 کليه حقوق اين سايت محفوظ است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.